Yurtdışı Alışveriş

Amazon İlk Alışverişinize 5 dolar İndirim Çeki Veriyor

amazon_indirim_ceki_5_dolar

Amazon, Amazon App mobil uygulaması ile yapacağınız ilk alışverişe Amazon 5 dolar indirim çeki veriyor. Bu indirim çekini kazanabilmeniz için 12 ay boyunca amazon app mobil uygulamasından alışveriş yapmamış olmanız gerekiyor. Web sitesi üzerinden  alışveriş yapmış olanlar bu indirim çekini kazanabiliyor. Tek yapmanız gereken bir arkadaşınızı davet etmeniz. İndirim çekinin 10$ alt limiti var. Alışveriş yaptığınızda hem siz hemde arkadaşınız 5 dolar kazanıyor. Bu promosyondan sadece bir kere faydalanabiliyorsunuz onu da belirteyim.

Bu bu indirim çekini kazanabilmek için yapmanız gerekenler çok basit. İlk önce telefonunuza Amazon App uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

amazon_5 dolar_hediye_ceki

Uygulamayı indirdikten son giriş yapın ve soldaki menüden  “Personalized content” yazan kısımın altındaki “Invite Friends.” linkine tıklayın.Bu kısımdan ister kayıtlı arkadaşlarınızı davet edebilir isterseniz kendi kodunuzu paylaşabilirsiniz.

 

amazon_5 dolar_hediye_ceki2amazon_5 dolar_hediye_ceki3

Amazon Referral Kodunuz Yoksa ?

Eğer arkadaşınız  yoksa yukarıdaki “Have a referral code?’a tıklayıp yukarıdaki ALPER6167N kodunu kullanıp direk 5 $ kazanabilirsiniz. Mobilden aşağıdaki  linke tıklayarak direk kodu ekleyebilirsiniz.

https://amazon.com/mpr?referralcode=ALPER6167N&ref_=mpr_tr_ss

Bu kodu girdiğinizde size bir onay maili gelecek ve hesabınıza 5 dolar indirim çekinin tanımalandığını göreceksiniz. Bu arada bu 5 doları kazanmak için arkadaşınızın alışveriş yapmasına gerek yok.(çünkü benim hesabıma direk eklendi) Bu kodu sadece Amazon.com tarafından satılan ürünlerde kullanabilirsiniz bu ince detayı da belirteyim.

Eğer amazondan ilk kez alışveriş yapacaksanız A’dan Z’ye Amazon Alışveriş Rehberi yazıma göz atmanızı tavsiye ederim.

İyi Alışverişler.

 

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Bumerang - Yazarkafe

Instagram